Nasz zespół

 • 20130804_0168s

  Marzena Jankowska

  psycholog i trener biznesu, coach, nauczyciel akademicki, PM, lider, współautorka książki „Automotywacja. Odkryj w sobie siłę do działania”. Jest ekspertką w obszarach twardości psychicznej, szeroko pojętej komunikacji interpersonalnej, treningu siły woli i automotywacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

 • 20130804_0041s

  Andrzej Szastok

  trener biznesu i administracji publicznej, coach, nauczyciel akademicki, specjalista marketingu politycznego, prezes Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Jest ekspertem w obszarach negocjacji, rozwijania kompetencji menedżerskich, wystąpień publicznych oraz etyki w biznesie i administracji publicznej.

 • 20130804_0217s

  Michał Makselan

  psycholog i trener biznesu, nauczyciel akademicki, menedżer, członek Zarządu dużej instytucji finansowej. Jest ekspertem w zakresie zarządzania zespołami sprzedażowymi oraz racjonalnego podejmowania decyzji. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

 • 20130804_0258s

  Paweł Hajduga

  psycholog i trener biznesu, deweloper, mediator, nauczyciel akademicki, PM. Jest ekspertem w zakresie organizacji i zarządzania procesem sprzedaży, rozwijania kompetencji menedżerskich oraz negocjacji handlowych. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.